Jesteś tu: Kontakty » Adresy e-mail

Adresy e-mail

Wykaz adresów poczty elektronicznej e-mail
jednostek organizacyjnych Państwowej Straży Pożarnej

Nazwa jednostkiAdres e-mail
KW PSP Warszawa kwpspwarszawa@straz.gov.pl
Sekretariat Komendanta Wojewódzkiego PSP sekretariatkw@mazowsze.straz.pl
Wojewódzkie Stanowisko Koordynacji Ratownictwa (WSKR) wskr@mazowsze.straz.pl
Wydział Operacyjny operacyjny@mazowsze.straz.pl
Wydział Organizacji i Nadzoru organizacyjny@mazowsze.straz.pl
Wydział Kontrolno - Rozpoznawczy prewencja@mazowsze.straz.pl
Wydział Kadr kadry@mazowsze.straz.pl
Wydział Budżetu i Rachunkowości finanse@mazowsze.straz.pl
Wydział Analiz Finansowych i Funduszy Zewnętrznych ekot@mazowsze.straz.pl
Wydział Logistyczny logistyka@mazowsze.straz.pl
Wydział Administracyjno-Gospodarczy echrzanowska@mazowsze.straz.pl
Wydział Informatyki i Łączności informatyka@mazowsze.straz.pl
Ośrodek Szkolenia w Warszawie oszwarszawa@mazowsze.straz.pl
Ośrodek Szkolenia w Pionkach oszpionki@mazowsze.straz.pl
Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego PSP rzecznik@mazowsze.straz.pl

Komendy Powiatowe Państwowej Straży Pożarnej województwa mazowieckiego z siedzibą w Warszawie

Nazwa jednostkiAdres e-mail
KW PSP Warszawa kwpspwarszawa@straz.gov.pl
KP PSP Warszawa kpwarszawa@mazowsze.straz.pl
KP PSP Warszawa Zachód warszawazachod@mazowsze.straz.pl
KP PSP Białobrzegi bialobrzegi@mazowsze.straz.pl
KP PSP Ciechanów ciechanow@mazowsze.straz.pl
KP PSP Garwolin garwolin@mazowsze.straz.pl
KP PSP Gostynin gostynin@mazowsze.straz.pl
KP PSP Grodzisk Mazowiecki grodzisk@mazowsze.straz.pl
KP PSP Grójec grojec@mazowsze.straz.pl
KP PSP Kozienice kozienice@mazowsze.straz.pl
KP PSP Legionowo legionowo@mazowsze.straz.pl
KP PSP Lipsko lipsko@mazowsze.straz.pl
KP PSP Łosice losice@mazowsze.straz.pl
KP PSP Maków Mazowiecki makow@mazowsze.straz.pl
KP PSP Mińsk Mazowiecki minsk@mazowsze.straz.pl
KP PSP Mława mlawa@mazowsze.straz.pl
KP PSP Nowy Dwór Mazowiecki ndwormaz@mazowsze.straz.pl
KP PSP Ostrołęka ostroleka@mazowsze.straz.pl
KP PSP Ostrów Mazowiecka ostrowmaz@mazowsze.straz.pl
KP PSP Otwock otwock@mazowsze.straz.pl
KP PSP Piaseczno piaseczno@mazowsze.straz.pl
KP PSP Płock plock@mazowsze.straz.pl
KP PSP Płońsk plonsk@mazowsze.straz.pl
KP PSP Pruszków pruszkow@mazowsze.straz.pl
KP PSP Przasnysz przasnysz@mazowsze.straz.pl
KP PSP Przysucha przysucha@mazowsze.straz.pl
KP PSP Pułtusk pultusk@mazowsze.straz.pl
KP PSP Radom radom@mazowsze.straz.pl
KP PSP Siedlce siedlce@mazowsze.straz.pl
KP PSP Sierpc sierpc@mazowsze.straz.pl
KP PSP Sochaczew sochaczew@mazowsze.straz.pl
KP PSP Sokołów Podlaski sokolow@mazowsze.straz.pl
KP PSP Szydłowiec szydlowiec@mazowsze.straz.pl
KP PSP Węgrów wegrow@mazowsze.straz.pl
KP PSP Wołomin wolomin@mazowsze.straz.pl
KP PSP Wyszków wyszkow@mazowsze.straz.pl
KP PSP Zwoleń zwolen@mazowsze.straz.pl
KP PSP Żuromin zuromin@mazowsze.straz.pl
KP PSP Żyrardów zyrardow@mazowsze.straz.pl
Ośrodek Szkolenia PSP Pionki oszpionki@mazowsze.straz.pl
Ośrodek Szkolenia PSP Warszawa oszwarszawa@mazowsze.straz.pl

Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej

Nazwa jednostkiAdres e-mail
Gabinet Komendanta Głównego sekretariat_gk@kgpsp.gov.pl
Biuro Kontroli, Skarg i Wniosków sekretariat.bo@kgpsp.gov.pl
KCKRiOL sekretariat_ckr@kgpsp.gov.pl
Biuro Informatyki i Łączności sekretariat_bil@kgpsp.gov.pl
Biuro Kadr i Organizacji bk@kgpsp.gov.pl
Biuro Szkolenia sekretariatbs@kgpsp.gov.pl
Biuro Współpracy Międzynarodowej bwm@kgpsp.gov.pl
Biuro Rozpoznawania Zagrożeń bz@kgpsp.gov.pl
Biuro Finansów bf@kgpsp.gov.pl
Biuro Logistyki bt@kgpsp.gov.pl
Biuro ds. Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej bl@kgpsp.gov.pl
Biuro Prawne zp@kgpsp.gov.pl
Inspektorat Ochrony Informacji Niejawnych i Spraw Obronnych io@kgpsp.gov.pl
Redakcja "Przeglądu Pożarniczego" pp@kgpsp.gov.pl

Komendy wojewódzkie Państwowej Straży Pożarnej

Nazwa jednostkiAdres e-mail
KW PSP Warszawa (mazowieckie) kwpspwarszawa@straz.gov.pl
KW PSP Wrocław (dolnośląšskie) kwpspwrocław@straz.gov.pl
KW PSP Toruń (kujawsko-pom.) kwpsptorun@straz.gov.pl
KW PSP Lublin (lubelskie) kwpsplublin@straz.gov.pl
KW PSP Gorzów Wlkp. (lubuskie) kwpspgorzow@straz.gov.pl
KW PSP Łódź (łódzkie) kwpsplodz@straz.gov.pl
KW PSP Kraków (małopolskie) kwpspkrakow@straz.gov.pl
KW PSP Opole (opolskie) kwpspopole@straz.gov.pl
KW PSP Rzeszów (podkarpackie) kwpsprzeszow@straz.gov.pl
KW PSP Białystok (podlaskie) kwpspbialystok@straz.gov.pl
KW PSP Gdańsk (pomorskie) kwpspgdansk@straz.gov.pl
KW PSP Katowice (śląskie) kwpspkatowice@straz.gov.pl
KW PSP Kielce (świętokrzyskie) kwpspkielce@straz.gov.pl
KW PSP Olsztyn (warmińsko-maz.) kwpspolsztyn@straz.gov.pl
KW PSP Poznań (wielkopolskie) kwpsppoznan@straz.gov.pl
KW PSP Szczecin (zachodniopom.) kwpspszczecin@straz.gov.pl

Szkoły Państwowej Straży Pożarnej

SGSP Warszawa sgsp@straz.gov.pl
Centralna Szkoła PSP Częstochowa cspsp@straz.gov.pl
Szkoła Aspirantów PSP Kraków sapspkrakow@straz.gov.pl
Szkoła Aspirantów PSP Poznań sapsppoznan@straz.gov.pl
Szkoła Podoficerów PSP Bydgoszcz sppspbydgoszcz@straz.gov.pl
Szkoła Podoficerów PSP Opole sppspopole@straz.gov.pl
Szkoła Podoficerów PSP Supraśl sppspsuprasl@straz.gov.pl

Centrum Naukowo-Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej w Józefowie

CNBOP Józefów cnbop@straz.gov.pl

Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach

CMP Mysłowice cmp@straz.gov.pl

Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie, 00-622 Warszawa, ul. Polna 1, tel: (022) 319-91-00

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że przeglądając tę stronę wyrażasz zgodę
na zapisywanie na Twoim komputerze niezbędnych do jej poprawnego funkcjonowania plików cookie.

Konfigurację akceptacji ciasteczek umożliwiają ustawienia przeglądarki internetowej.