Wykaz Komendantów Wojewódzkich od 1999 roku

nadbryg. Roman Kaźmierczak

02.01.1999 - 15.01.2003

nadbryg. Wiesław Leśniakiewicz

17.02.2003 – 15.02.2005

nadbryg. Ryszard Psujek

25.03.2005 – 31.07.2009

nadbryg. Gustaw Mikołajczyk

17.09.2009 – 20.01.2015

nadbryg. Józef Galica

21.01.2015 – 30.03.2016

st. bryg. mgr Jarosław Kurek

01.06.2016 – obecnie