Komendy powiatowe

Kontakt do komend powiatowych oraz miejskich PSP z terenu woj. mazowieckiego
l.pKomenda powiatowa/miejska PSPUlicaKod pocztowyNumer kierunkowyTelefonFax
1KP PSP BiałobrzegiMikołaja Kopernika 426-80048613-22-81613-47-81
2KP PSP CiechanówPłocka 3206-40023671-28-50672-40-51
3KP PSP GarwolinTargowa 2a08-40025682-22-88682-42-26
4KP PSP GostyninPrzemysłowa 109-50024236-02-00235-33-33
5KP PSP Grodzisk MazowieckiŻydowska 705-82522755-52-37755-27-75
6KP PSP GrójecStrażacka 1105-60048664-23-88664-25-56
7KP PSP KozieniceNowy Świat 326-90048611-78-98611-78-88
8KP PSP LegionowoMickiewicza 1105-12022774-28-28774-28-88
9KP PSP w LipskoPartyzantów 327-30048378-01-08378-06-61
10KP PSP ŁosiceKolejowa 2A08-20083357-22-41357-22-43
11KP PSP Maków MazowieckiMoniuszki 6a06-20029717-11-50717-11-37
12KP PSP Mińsk MazowieckiWarszawska 12005-30025758-50-61759-61-72
13KP PSP MławaPadlewskiego 1506-50023654-35-72654-35-72
14KP PSP Nowy Dwór MazowieckiGospodarcza 105-10022775-36-50775-88-98
15KM PSP OstrołękaCelna 1107-41229769-44-00760-59-06
16KP PSP Ostrów Mazowiecka11 Listopada 507-30029746-32-00746-32-02
17KP PSP OtwockMieszka I 13/1505-40222718-16-20718-16-21
18KP PSP PiasecznoStaszica 1905-50022756-72-43756-98-15
19KM PSP PłockWyszogrodzka 1a09-40224366-78-00366-78-50
20KP PSP PłońskRutkowskiego 1609-10023662-32-44662-27-16
21KP PSP PruszkówStaszica 405-80022758-72-16759-84-25
22KP PSP PrzasnyszBaranowska 4406-30029752-26-56752-24-46
23KP PSP PrzysuchaTargowa 326-40048675-20-55675-20-56
24KP PSP PułtuskDaszyńskiego 1906-10023692-11-50692-00-06
25KM PSP RadomTraugutta 5726-60048368-89-98368-89-12
26KM PSP SiedlceCzerwonego Krzyża 4508-11025644-24-13643-25-78
27KP PSP SierpcPrzemysłowa 209-20024275-20-21275-29-33
28KP PSP SochaczewStanisława Staszica 796-50046862-23-70862-30-94
29KP PSP Sokołów PodlaskiKolejowa 2108-30025781-24-11781-26-41
30KP PSP SzydłowiecStrażacka 326-50048617-11-72617-08-89
31KP PSP w powiecie Warszawskim ZachodnimLesznowska 20 a05-870 m. Błonie22725-51-11725-51-23
32KM PSP m st. WarszawyPolna 100-62222596-70-00596-78-00
33KP PSP WęgrówStrażacka 407-10025792-42-41792-53-10
34KP PSP WołominSasina 1505-20022761-33-40112-13-01
35KP PSP WyszkówStrażacka 607-20029742-54-21743-09-38
36KP PSP ZwoleńLubelska 626-70048676-30-34676-25-11
37KP PSP ŻurominWarszawska 2509-30023657-23-98657-21-60
38KP PSP w Żyrardowie1-go Maja 61 B96-30046855-35-49855-61-25