Pożegnanie ze służbą funkcjonariuszy KW PSP w Warszawie

27 lutego, w Komendzie Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji przejścia na zaopatrzenie emerytalne funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie:

  • st. bryg. Waldemara Dejneko – naczelnika Wydziału Operacyjnego KW PSP w Warszawie,
  • st. bryg. Janusza Kryski – naczelnika Ośrodka Szkolenia w Warszawie KW PSP w Warszawie,
  • asp. sztab. Mirosława Nejmana – starszego instruktora w Ośrodku Szkolenia w Warszawie KW PSP w Warszawie.

W uroczystości uczestniczył mazowiecki komendant wojewódzki PSP nadbryg. Bogdan Łasica wraz z zastępcami st.bryg. Mirosławem Jasztalem, bryg. Arturem Gonerą oraz licznym gronem funkcjonariuszy i pracowników cywilnych Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie.

Mazowiecki komendant wojewódzki PSP nadbryg. Bogdan Łasica, w imieniu kadry kierowniczej PSP województwa mazowieckiego podziękował strażakom za długoletnią, wzorową służbę w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Warszawie oraz wkład w rozwój ochrony przeciwpożarowej woj. mazowieckiego. Nadbryg. Bogdan Łasica życzył  sukcesów w realizacji nowych zamierzeń oraz dobrego zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

Bohaterowie uroczystości w ciepłych słowach wspominali przebieg 30-letniej przygody z Państwową Strażą Pożarną, jak również służbę w Komedzie Wojewódzkiej PSP w Warszawie dziękując komendantom oraz strażakom i pracownikom KW PSP w Warszawie za wzorową współpracę i życzliwość podczas pokonywania trudów służby.

 

 

Opracowanie i zdjęcia: mł. bryg. Karol Kierzkowski – KW PSP w Warszawie.

Wróć