Robocza wizyta w Komendzie Powiatowej PSP w Przasnyszu

22 czerwca 2020 roku w Komendzie Powiatowej PSP w Przasnyszu miała miejsce wizyta robocza Pana Macieja Wąsika sekretarza stanu w  Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i administracji oraz bryg. Jarosława Nowosielskiego mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP.

Podczas spotkania wizytujący zapoznali się z warunkami pracy i służby przasnyskich strażaków, dokonali  również przeglądu obiektu oraz sprzętu będącego w dyspozycji Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.

Robocza wizyta zakończyła się spotkaniem ze strażakami i pracownikami cywilnymi z Komendy Powiatowej PSP oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Przasnyszu.

Po wizytacji w KP PSP w Przasnyszu wszyscy goście udali się do budynku Starostwa Powiatowego w Przasnyszu gdzie odbyło się spotkanie z członkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu przasnyskiego.

W spotkaniu uczestniczyli również Starosta Przasnyski  Krzysztof Bieńkowski, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Przasnyskiego Paweł Mostowy oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP - asp.sztab. w st. spocz. Bogdan Rzepczyński.

 

Opracowanie: mł. kpt. Piotr Kuligowski - Komenda Powiatowa PSP w Przasnyszu.

Wróć