Spotkanie z reprezentacją mazowieckich strażaków w halowej piłce nożnej

12 marca 2019 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie miało miejsce spotkanie mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Bogdana Łasicy z reprezentacją województwa mazowieckiego w halowej piłce nożnej, która zajęła drugie miejsce w kategorii „35+” w X Międzynarodowym Turnieju Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej im. podkom. Andrzeja Struja rozgrywanym w dniach 13-15 lutego 2019 roku w Warszawie.

Re[prezentacja mazowieckich strażaków jako jedyna drużyna z Polski zdobyła miejsce medalowe.  W kategorii „Open” pierwsze cztery lokaty zajęły drużyny zagraniczne (piąta była reprezentacja PSP). Natomiast w kategorii „35+” na trzy pierwsze miejsca dwa zajęły zagraniczne drużyny.

Indywidualnym sukcesem mógł się pochwalić ogn. Grzegorz Wurman z Komendy Miejskiej PSP w Radomiu wybrany najlepszym bramkarzem turnieju w kategorii „35+”.

Mazowiecki komendant wojewódzki PSP st. bryg. Bogdan Łasica pogratulował zawodnikom utrzymania wysokiego poziomu sportowego oraz zajęcia wysokiego drugiego miejsca. Podczas spotkania komendant wręczył decyzje o przyznaniu nagród za szczególne zaangażowanie i uzyskanie wysokich wyników w rywalizacji sportowej na arenie międzynarodowej.

Czytaj również „X Międzynarodowy Turniej Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej im. podkom. Andrzeja Struja”

Opracowanie i zdjęcia: mł. bryg. Karol Kierzkowski – Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie.