Spotkanie z reprezentacją woj. mazowieckiego w sporcie pożarniczym

24 czerwca 2019 roku w siedzibie Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie mazowiecki komendant wojewódzki PSP nadbrygadier Bogdan Łasica złożył gratulacje oraz podziękował, za wywalczenie tytułu mistrza Polski, reprezentacji woj. mazowieckiego w sporcie pożarniczym.


Podczas spotkania kierownik drużyny mł. bryg. Daniel Jastrzębski zaprezentował film przedstawiający pełen cykl przygotowań do zawodów sportowych, w tym obozy treningowe, oraz starty w zawodach w sporcie pożarniczym z ukoronowaniem sezonu w postaci zdobycia tytułu mistrza Polski podczas XXXVI Mistrzostw Polski w Sporcie Pożarniczym rozgrywanych w dniach 13-14 czerwca 2019 roku na obiektach sportowych Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.


Mazowiecki komendant wojewódzki PSP nadbrygadier Bogdan Łasica podkreślił rolę i znaczenie sportu pożarniczego jako królowej dyscyplin strażackich. Doceniając pasję i zaangażowanie zawodników złożył gratulacje za utrzymanie wysokiego poziomu sportowego na przestrzeni ostatnich lat. Reprezentacja woj. mazowieckiego w ostatnich czterech latach trzykrotnie sięgała po złoty medal Mistrzostw Polski w Sporcie Pożarniczym, a w ostatnich dziesięciu sezonach mazowieccy strażacy siedem razy stawali na najwyższym podium.

 

Opracowanie i zdjęcia: mł. bryg. Karol Kierzkowski – KW PSP w Warszawie.

Wróć