XIV Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym

W dniu 29 marca 2018 r. na obiekcie hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nadarzynie ul. Żółwińska 41. został przeprowadzony finał „XIV Mistrzostw Województwa Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym”.

Organizatorem zawodów była Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. W finale wojewódzkim udział wzięło 31 zawodników: z Komendy Wojewódzkiej oraz Komend Miejskich i Powiatowych woj. mazowieckiego wyłonionych w eliminacjach strefowych, których gospodarzami były Komendy Powiatowe PSP w Grodzisku Mazowieckim, Przysusze,Sierpcu, Szydłowcu.

Klasyfikacja finału XIV Mistrzostw Woj. Mazowieckiego Strażaków w Tenisie Stołowym przedstawia się następująco:

M-ce      Nazwisko i imię            Jednostka organizacyjna

  1. Tuszyński Piotr                   KW PSP w Warszawie
  2. Plichta Tomasz                   KP PSP w Sokołowie Podlaskim
  3. Brochocki Grzegorz            KM PSP w Płocku
  4. Nałęcz Mariusz                   KP PSP w Legionowie
  5. Tański Paweł                      KP PSP w Przasnyszu
  6. Zimochocki Rafał                KW PSP w Warszawie
  7. Cieślak Łukasz                    KP PSP w Przasnyszu
  8. Tamioła Damian                  KP PSP w Otwocku
  9. Brakoniecki Sebastian         KM PSP w Ostrołęce
  10. Brzeszkiewicz Paweł           KP PSP w Płońsku
  11. Wardzyński   Tomasz           KP PSP w Mińsku Mazowieckim
  12. Kaczkowski Rafał                KM PSP w Radomiu
  13. Strzelecki Piotr                  KW PSP w Warszawie
  14. Kaczmarczyk Kamil              KP PSP Legionowo
  15. Nasiłowski Marcin               KP PSP w Sokołowie Podlaskim
  16. Małecki Dominik                 KP PSP w Zwoleniu
  17. Karwat Wiesław                  KP PSP w Grodzisku Mazowieckim
  18. Żebrowski   Szymon            KP PSP w Płońsku
  19. Kuras Karol                        KP PSP w Piasecznie
  20. Jakubaszek Jarosław           KP PSP w Garwolinie
  21. Żołek Artur                       KP PSP w Legionowie
  22. Kulma Jarosław                  KP PSP w Mińsku Mazowieckim
  23. Kądziela Łukasz                  KP PSP w Przysusze
  24. Moczulski Tomasz               KP PSP w Sokołowie Podlaskim   
  25. Żebrowski   Mariusz            KP PSP w Płońsku
  26. Biedrzycki Marek                KP PSP w Przasnyszu
  27. Wojda   Marcin                  KP PSP w Garwolinie
  28. Smycz Grzegorz                  KP PSP w Piasecznie
  29. Mróz Krzysztof                   KP PSP w Szydłowcu
  30. Witak Piotr                        KP PSP w Piasecznie
  31. Górski Albin                       KP PSP w Sochaczewie

 

Wróć