XXXVI Mistrzostwa Polski Strażaków w Piłce Siatkowej

 

W dniach 4-5 kwietnia 2019 roku na terenie Hali Widowiskowo – Sportowej  Orlen Arena przy Placu Celebry Papieskiej 1 w Płocku odbędą się XXXVI Mistrzostwa Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Piłce Siatkowej.  

Do turnieju finałowego XXXVI Mistrzostw Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej w Piłce Siatkowej zakwalifikowały się następujące reprezentacje szkół i województw Państwowej Straży Pożarnej:

1. województwo mazowieckie – gospodarz Mistrzostw,
2. województwo śląskie – Mistrz Polski z 2018 roku,
3. województwo dolnośląskie,
4. województwo podlaskie,
5. województwo warmińsko – mazurskie,
6. województwo łódzkie,
7. Szkoła Główna Służby Pożarniczej w Warszawie,
8. Centralna Szkoła PSP w Częstochowie

Losowanie zespołów do poszczególnych grup odbędzie się 3 kwietnia 2019 roku o godzinie 20:00

XXXVI Mistrzostwa Polski Strażaków w Piłce Siatkowej będzie można śledzić online za pośrednictwem strony internetowej www.straz.pl

 

Program Mistrzostw

4 kwietnia 2019 r. (czwartek)

9:00 - Uroczyste Otwarcie Mistrzostw,

10:00 - mecz nr 1 i 2, drużyny 1A – 2A (boisko nr 1), oraz 1B – 2B (boisko nr 2),

11:30 - mecz nr 3 i 4, drużyny 3A – 4A (boisko nr 1),  oraz 3B – 4B (boisko nr 2),

13:00 - mecz nr 5 i 6, drużyny 1A – 3A (boisko nr 1),  oraz 1B – 3B (boisko nr 2),

14:30 - mecz nr 7 i 8, drużyny 2A – 4A (boisko nr 1),  oraz 2B – 4B (boisko nr 2),

16:00 - mecz nr 9 i 10, drużyny 1A – 4A (boisko nr 1),  oraz1B – 4B (boisko nr 2),

17:30 - mecz nr 11 i 12, drużyny 2A – 3A (boisko nr 1), oraz 2B–3B (boisko nr 2),

 

5 kwietnia 2019 r. (piątek)

9:00 - mecz nr 13 – I półfinał /zwycięzca gr. A – druga drużyna gr. B/,

10:00 mecz nr 14 – II półfinał /zwycięzca gr. B – druga drużyna gr. A/,

11:00 mecz nr 15 – mecz o miejsca 7-8,

12:00 mecz nr 16 – mecz o miejsca 5-6,

13:00 mecz nr 17 – mecz o miejsca 3-4,

14:30 mecz nr 18 – mecz finałowy Mistrzostw Polski,

15:30 Ceremonia zakończenia XXXVI Mistrzostw Polski Strażaków w Piłce Siatkowej.

Grupy eliminacyjne

GRUPA - A

GRUPA - B

Nr

 

Nr

 

1

 CSP Częstochowa

1

 woj. dolnośląskie

2

 woj. warmińsko-mazurskie

2

 woj. podlaskie

3

 woj. mazowieckie

3

 woj. śląskie

4

 woj. łódzkie

4

 SGSP

Harmonogram Mistrzostw Strażaków w Piłce Siatkowej

4 kwietnia 2019 r.

Lp.

Godzina

Drużyna

Wynik

Drużyna

1.

10.00

1A

CSP Częstochowa

2:0

2A

woj. warmińsko-mazurskie

2.

10.00

1B

woj. dolnośląskie

2:1

2B

woj. podlaskie

3.

11.30

3A

woj. mazowieckie

0:2

4A

woj. łódzkie

4.

11.30

3B

woj. śląskie

2:1

4B

SGSP

5.

13.00

1A

CSP Częstochowa

2:0

3A

woj. mazowieckie

6.

13.00

1B

woj. dolnośląskie

1:2

3B

woj. śląskie

7.

14.30

2A

woj. warmińsko-mazurskie

0:2

4A

woj. łódzkie

8.

14.30

2B

woj. podlaskie

2:0

4B

SGSP

9.

16.00

1A

CSP Częstochowa

1:2

4A

woj. łódzkie

10.

16.00

1B

woj. dolnośląskie

2:0

4B

SGSP

11.

17.30

2A

woj. warmińsko-mazurskie

0:2

3A

woj. mazowieckie

12.

17.30

2B

woj. podlaskie

0:2

3B

woj. śląskie

 

5 kwietnia 2019 r.

Lp.

Godzina

Drużyna

Wynik

Drużyna

13.

9.00

I półfinał

Zwycięzca grupy – A

2:0

(26:24, 25:19)

Druga drużyna grupy – B

woj. łódzkie

woj. dolnośląskie

14.

10.00

II półfinał

Zwycięzca grupy – B

2:0

(25:23,25:16)

Druga drużyna grupy – A

woj. śląskie

CS PSP Częstochowa

15.

11.00

VII miejsce

4 drużyna grupy – A

0:2

(20:25,19:25)

4 drużyna grupy – B

woj. warmińsko-mazurskie

SGSP

16.

12.00

V miejsce

3 drużyna grupy – A

1:2

(25:23,21:25, 19:21)

3 drużyna grupy – B

woj. mazowieckie

woj. podlaskie

17.

13.00

III miejsce

Przegrana drużyna I półfinału

0:2

(13:25,18:25)

Przegrana drużyna II półfinału

woj. dolnośląskie

CS PSP Częstochowa

18.

14.30

finał

Wygrana drużyna I półfinału

0:3

(15:25,18:25, 13:25)

Wygrana drużyna II półfinału

woj. łódzkie

woj. śląskie

Zdjęcia: st. kpt. Tomasz Fijołek - KP PSP Sochaczew, st. kpt. Karol Kroć - KP PSP Pruszków, mł. bryg. Karol Kierzkowski - KW PSP Warszawa.

Zdjęcia: st. kpt. Tomasz Fijołek - KP PSP Sochaczew.

Wróć